VI ZIMOWE MISTRZOSTWA POLSKI W RATOWNICTWIE WODNYM 2015-01-10

VI ZIMOWE MISTRZOSTWA POLSKI W RATOWNICTWIE WODNYM

W dniach 20-21 grudnia 2014 roku na pływalni Centrum Turystyczno-Sportowego w Nowej Rudzie, pod honorowym patronatem Burmistrza Miasta Nowa Ruda Pana Bartosza Kilińskiego i Prezesa WOPR Pana Sławomira Gicewicza odbyły się VI Zimowe Mistrzostwa Polski w Ratownictwie Wodnym. Organizatorem zawodów były Dolnośląskie WOPR we Wrocławiu, CTS Sp. z o.o. Nowa Ruda, Komisja WOPR ds. Sportu. W zawodach udział wzięło 15 zespołów - 170 zawodniczek i zawodników z całej Polski.
W punktacji generalnej kobiet tytuł Mistrzyni Polski wywalczyła Anna Nocoń (Śląskie WOPR), srebrny medal zdobyła Nikola Vacek (Centrum Kształcenia Sportowego - Szczecin), brąz Paulina Zatka (Dolnośląskie WOPR-Gimbasket). Wśród panów zwyciężył Arkadiusz Kula (Śląskie WOPR), drugie miejsce zajął Bartosz Stanielewicz (WOPR Woj. Łódzkiego) przed Wojciechem Kotowskim (Centrum Kształcenia Sportowego - Szczecin). Drużynowo pierwsze miejsce zajęła drużyna Śląskiego WOPR przed Centrum Kształcenia Sportowego, na trzecim uplasowała się drużyna WOPR Woj. Łódzkiego.

FINAŁ GRAND PRIX POLSKI 2014-12-22

FINAŁ GRAND PRIX POLSKI

W dniu 8 listopada 2014 roku w Ostrołęce (Park Wodny Aquarium) odbyły się z udziałem blisko 150 najlepszych zawodników i zawodniczek z całego kraju, finały Grand Prix Polski w Ratownictwie Wodnym. Zawody pod honorowym patronatem Prezydenta Miasta Ostrołęka zorganizował: WOPR \\\"WOPR-OS\\\" w Ostrołęce, Park Wodny Aquarium, Urząd Miasta Ostrołęka, Komisja WOPR ds. Sportu.